Номер замовлення таксі 89-89 або 073-800-89-89 Callback

UA | RU

Клас авто

Клас авто таксі Київ 

Замовляючи таксі Києва 8989, Ви можете вибрати клас авто, підходящої а може і необхідний для комфортного переміщення по місту і за його межі. На сьогоднішній день існують такі класи авто:

 

 

Таксі економ класу

Замовлення таксі економ класу - це максимально дешевий сегмент сфери таксі, в якому працюють бюджетні авто. Незважаючи на економ клас авто, компанія таксі 8989 стежить за справністю, чистотою автомобілів і якістю обслуговування. Викликаючи таксі економ класу, будьте впевнені, приїде нормальний автомобіль таксі з низькою ціною проїзду в місті Києві.

 

 

Таксі стандарт класу

 

Таксі стандарт клас - це баланс комфорту і ціни проїзду по місту. У стандарт класі, авто більш комфортні і сучасні. Замовляючи таксі стандарт класу, пошук авто набагато швидше, ніж пошук авто будь-якого іншого класу, так як це основна маса автопарку таксі Києва 8989.

 

 

Таксі бізнес класу

 

Замовляючи таксі бізнес класу, Ви отримуєте автомобіль підвищеного комфорту з просторим салоном, більшість з них обладнані шкіряними сидіннями і сучасним оснащенням, преміальною акустикою, двох або трьох зонним клімат контролем.

 

Таксі мікроавтобус

Замовлення таксі класу мікроавтобус призначений для компаній до восьми осіб, щоб переміщатися з комфортом в одному автомобілі таксі в Києві, не викликаючи кілька стандартних авто. Як правило, мікроавтобуси таксі до восьми місць, але є і виключення, за попередніми замовленнями підберемо мікроавтобус таксі з посадкою до вісімнадцяти осіб.

 

Таксі універсал

 

Таксі класу універсал - це авто зі збільшеним багажним відділенням, призначеного для пасажирів з великою кількістю багажу. Даний клас авто користується популярністю для поїздок на таксі на залізничний вокзал, авто вокзал, аеропорт або при необхідності перевезти щось габаритне, що не поміщається в багажник стандартного автомобіля таксі.

 

Якщо Ви хочете замовити таксі економ або стандарт класу, до Вас також може приїхати машина таксі більш високого класу, авто класу універсал або мікроавтобус.